نصب همراه صندوق fundMobileApp

الزامات و رویه ثبت درخواست صدور الکترونیک

:الزامات و رویه ثبت درخواست صدور الکترونیک
-  تمامی سرمایه ‏گذاران علاقه مند به ثبت درخواست الکترونیکی و مشاهده گردش حساب خود در صندوق، می‏بایست با ثبت نام در سایت صندوق سرمایه‏ گذاری ره آورد آباد مسکن به نشانی HTTP://WWW.MASKANFUND.IR  نسبت به دریافت نام کاربری و رمز ورود به سیستم اقدام نمایند.
آن دسته از سرمایه‏ گذارانی که پیش از این دارای واحدهای سرمایه‏ گذاری در صندوق بوده اند و یا هویت آنها برای مدیر صندوق احراز شده است تنها با ثبت نام در سایت فوق و دریافت نام کاربری می توانند نسبت به صدور واحدهای سرمایه ‏گذاری اقدام نمایند. در صورتی که شماره موبایل سرمایه گذار در سیستم ثبت نشده باشد باید با مراجعه به شعب بانک مسکن نسبت به ویرایش اطلاعات خود در صندوق و ثبت شماره موبایل اقدام نمایند.
سرمایه‏ گذارانی که پیش از این احراز هویت نشده اند، می‏بایست نسبت به تکمیل کامل اطلاعات هویتی خود و بارگزاری تصویر رنگی شناسنامه و کارت ملی( اسکن پشت و روی کارت ملی در یک تصویر) در سامانه اقدام نمایند. نحوه احراز هویت به اطلاع آنان خواهد رسید.

-  نکته: تنها حساب‏های معتبر برای دریافت تتمه صدور، سود واحدهای سرمایه‏ گذاری و وجه حاصل از ابطال، حساب‏های بانک مسکن می‏باشد. از این رو در صورت نداشتن حساب بانک مسکن نسبت به افتتاح حساب نزد بانک مسکن اقدام نمائید.
مسئولیت ناشی از عدم معرفی حساب بانکی معتبر نزد بانک مسکن بر عهده سرمایه ‏گذاران خواهد بود.
- حداکثر تعداد واحدهای سرمایه گذاری  برای سرمایه گذاران 15,000 واحد برابر با 15,000,000,000 ریال خواهد بود و در صورت واریز مبلغ بیش از این مبلغ مازاد به حساب سرمایه گذار تا سه روز کاری عودت داده خواهد شد. همچنین سرمایه گذارانی که در حال حاضر دارنده واحدهای سرمایه گذاری هستند می بایست به سقف مذکور در زمان واریز وجه دقت نمایند. به این معنی که تعداد واحدهای قابل برای صدور برای این دست از سرمایه گذارن برابر با 15,000 منهای تعداد واحدهایی فعلی در اختیار آنان خواهد بود
-  در صورت ثبت درخواست صدور از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی آنلاین و به دلیل تاخیر یک روزه تسویه وجوه از طریق بانک مرکزی، درخواست صدور با نرخ صدور دو روزکاری بعد تائید خواهد شد.
-زمان ثبت درخواست صدور روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 8 الی 20 می باشد و در سایر ساعات و روزها درگاه صدور بسته خواهد شد. امکان چاپ رسید صدور و گواهی واحدهای سرمایه ‏گذاری در پروفایل سرمایه‏ گذاران  صندوق وجود دارد.